22 Temmuz 2009 Çarşamba

pekii bugünkü rapor nedir?

şudur:
teee üniversite mezuniyetinde giydiğim gümüş grisi takımımı giydim. nedense hiç giymem bunu, biraz da unutmuştum zaten. pantul ve arkadan düğmeli kolsuz bi üst. pantul epey kastı. oturma yerlerim genişlemiş. 8)

öğlen moderin zabahlar (bir radyo programı) ekibi burdaydı. bunu ankara ahalisi dışıda tanıyan yoktur sanırım ama kendileri pek sevip saydığımız 3 eğlengeçli muhabbet adamı radyo odtü'den 8)

annemle fundam "nikah şekeri falan istemez" diyen kardiş ve kısçeye süpriz olsun diye nikah şekeri almaya gitmiş. e bi sorun beğenirler, beğenmezler dedim... bilmem ne karar çıkacak.

annemler akşam bize gelecekler ve giyeceğim elbisenin eteğinin kuyruğu üzerinde düzenleme yapıcaz.

düğünde giyeceğim 50 santim topuklu ayakkabıları dün evde giydim, ayağım alışsın diye. af buyrun dünyanın en eski mesleğini yapmaya yeltemsen (tövbeler olsun) ayakkabı masrafım olmaz 8) sel pek beğendi, evde hep böyle gez dedi.

kısçe ile mesajlaştık. kardişle eskiden aynı yerde çalışıyorlardı, ve kısçe bizimkine bey diye hitap ediyordu. önce bey diyordum, sonra bey hitabı kalktı, şimdi "eşim" oldu. resmen evrim geçirdik dedi. 8)) çok heyecanlı ve mutlu. allah bozmasın. amin.

mesai saatinin sonuna geldiğim şu dakika itibariyle cümlenizi şappadanak öper, fırlar giderim bu yerden 8)